5 רעיונות מדליקים ליום גיבוש לעובדים בתל אביב

גיבוש העובדים הוא חלק חשוב בכל בית עסק שמכבד את עצמו היום. יום גיבוש תורם לשיפור מצב הרוח של העובדים, לחיבור שלהם אחד לשני, לחיבור של העובדים אל בית העסק ולרצון להיות חלק מהמשפחה לאורך זמן רב יותר. על ידי חיבור לאנשים הסובבים אותם יום יום בעבודה ושיפור המחויבות לעסק ניתן יהיה לשפר גם את התפוקה שלהם בעסק.

רעיונות ליום גיבוש לעובדים בתל אביב

אלה כמה רעיונות מקוריים שימלאו יום גיבוש לעובדים בתל אביב:

  • סיורים בעיר – אם אתם מחפשים יום סולידי נחמד תוכלו לקחת את העובדים שלכם לסיור בעיר תל אביב. כמובן שכדאי לעשות זאת רק אם אתם יושבים מחוץ לתל אביב והעובדים שלכם אינכם מכירים את העיר ו/או האזור. תוכלו לקחת אותם בין השווקים המפורסמים, דרך אתרי מורשת מפורסמים ולהראות להם את מתחמי האטרקציות המלהיבים בעיר.
  • מוזאונים – ישנם מוזיאונים רבים לתל אביב החל ממוזיאון היסטוריה, דרך מוזיאון אומנותית ועד למוזיאונים צבאיים. תוכלו לשלב ביקור ב-2-3 מוזיאונים לכדי יום גיבוש תרבותי מרתק ומהנה במיוחד.
  • קניות – אם אתם רוצים יום קליל שבו העובדים שלכם יתחלקו לקבוצות ויוכלו לסייר יותר בחופשיות תוכלו לקחת אותם למתחמי קניות כמו קניונים ומתחמים מפורסמים נוספים (דיזינגוף סנטר למשל?) ולתת להם ליהנות יום שלם ממשהו שהם אוהבים, בלי מחויבות, בלי לחץ ובלי שעומדים להם על הראש.
  • טבע ופארקים –יש כמה חופי ים מפורסמים בתל אביב, פארקים מעניינים ורחבי ידיים, נמל יפו המפורסם ועד הפארק הלאומי ברמת גן. תוכלו לקחת אותם לעשות על האש בטבע, לשלב פעילויות גיבוש שהכנתם מראש וליהנות מאוויר נקי רחוק מהבניינים הגבוהים והכבישים הסואנים בעיר.
  • אתגר ומחשבה –אם אתם רוצים לאתגר את העובדים שלכם לשלב קצת פעילויות כיפיות לצד חידוד המחשבה ושיפור המנהיגות תוכלו לשלב חדרי בריחה, מציאות וירטואלית ועוד.

האם אתם יכולים לארגן יום כזה עבורי?

ארגון יום גיבוש לעובדים בתל אביב יכול להיות משימה לא פשוטה אך היא ללא ספק תפיק את אחד הימים המרתקים, המלהיבים והמועילים ביותר לעובדים שלכם ולעסק שלכם. אם אין לכם סבלנות/סבלנות לארגן יום כזה זה בסדר גמור – אתם לא לבד. אנו מתמחים בארגון ימי גיבוש לעובדים ועושים זאת עבור חברות רבות במהלך השנה בכל רחבי הארץ. החברה מכירה היטב את העיר תל אביב, האטרקציות והמקומות הטובים ביותר לבקר בהם ויכולה לבנות עבורכם מסלול מותאם אישית לתקציב שלכם ולמטרות שלכם ביום הגיבוש הזה (יום גיבוש שמטרתו רק לעשות כיף שונה מאוד מיום גיבוש למנהלים למשל שמטרתו היא לחדד כישורים של הצוות המשתתף ביום זה). צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *