השכרת ציוד לאירועים תל אביב

כאשר יש צורך בנושא של השכרת ציוד לאירועים תל אביב לקראת אירוע קטן כגדול, הדרך האופטימלית והנוחה ביותר היא לשכור את כל הפריטים הנחוצים אצל נויה השכרת ציוד לאירועים.

שיטת העבודה של נויה

קו החשיבה של נויה השכרת ציוד לאירועים הוא להעניק לכל לקוח את מלוא המעטפת שנחוצה לו כדי להקל עליו בעומס המטלות שקיים לכל מארח לקראת האירוע. כיוון שיש לו הרבה סידורים ומטלות, המטרה היא לסגור מראש את רשימת הציוד וכך הלקוח יודע שיש לו על מי לסמוך והציוד יגיע למקום האירוע במועד שסוכם וללא תקלות. בדרך זו הוא יכול להתפנות ולטפל בנושאים אחרים הקשורים בחגיגה.

איכותו של הציוד

קיימת חשיבות רבה לבצע השכרת ציוד לאירועים תל אביב שהוא איכותי ובטיב מעולה וכך המארחים וגם האורחים ייהנו מהציוד לאורכו של כל האירוע.

נויה השכרת ציוד לאירועים מתמחים בהשכרת שולחנות מסוגים שונים, עגולים, מרובעים לכמויות קטנות, או גדולות של מוזמנים. כמו כן כיסאות תואמים עבור ישיבה נוחה ליד שולחנות האוכל וכיסאות מיוחדים עבור הישיבה על הדשא מול החופה. אפשר לשכור כיסאות בשלל צורות ובהרבה גוונים כדי ליצור עיצוב מושלם בכל אירוע.

אופציה נוספת היא השכרה של מערכות ישיבה אלטרנטיביות. מדובר במחצלות נוחות, בספות ייחודיות, שולחנות נמוכים, פופים ועוד אשר מעניקים אווירה נוחה ונעימה מאד בכל אירוע. הרבה מאד אורחים מעדיפים לשבת על המערכות הללו ולכן הן ממוקמות מול דוכני המזון לרווחתם של האורחים.

דוכני מזון

בכניסה לאירועים רבים מוצבים דוכני מזון שמיועדים להנחה של מגשים אסתטיים עם סוגים שונים של מזון. בהתאם לכמות האורחים, מזמינים את הכמות של דוכני המזון, כדי לאפשר פיזור של כל האורחים בין הדוכנים שעל כל אחד מהם מוצעים סוגים אחרים של מטעמים. לכן שוכרים דוכני מזון מאסיביים של נויה השכרת ציוד לאירועים.

השכרת ציוד לאירועים תל אביב

לאירועים אשר מתואמים בחצר הבית או בפארק, השכרת ציוד לאירועים תל אביב מציעים לשכור גם שירותים ניידים שהם מוצר שחייבים בהימצאותם. קיימים גדלים שונים של נגררים עם שירותים ניידים בכמויות שונות של תאים ובוחרים את הדגם הרלוונטי על פי כמות המוזמנים. כמו כן קרון מקלחת שמאפשר לבעלי השמחה וגם לאורחים לקחת הפסקה של כמה דקות מהאירוע, במיוחד אם הוא קורה בקיץ והלחות היא עצומה. נכנסים, מתקלחים, נהנים מהציוד הנלווה כמו סבון, שמפו ומגבות וחוזרים למסיבה.

אתם לא רוצים לפספס את המבצע הזה:

מזון במסיבה

עבור הפן הקולינרי ציוד לקייטרינג, מספקים כלי אוכל בכמות הנדרשת לכל אחת מהמנות, צלחות קטנות לקינוחים, צלחות בינוניות לדגים וצלחות גדולות למנה העיקרית. כמו כן סכו”ם איכותי המכיל גם כפות הגשה, מגשים השומרים על החום של המאכלים ועוד. כשמדובר במוצרים שדורשים קירור או הקפאה, אפשר לשכור מקררים שהם אידאלים לאחסון של בקבוקי שתייה, פירות וקינוחים וגם מקפיאים שהם מצוינים לאחסון גלידות, ארטיקים וכו’.

מתכננים חתונה? נשמח לסייע לכם בבחירת הציוד הנלווה להשכרה. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות