גם אתם מחפשים קייטרינג גלאט?

בשנים האחרונות הפך המונח גלאט שגור בפי הציבור. בעבר המונח העיד על כשרותו של הבשר, על כך שהמוצר מיוצר בכשרות תוך הקפדה גבוהה במיוחד (כשר למהדרין)אך היום רבים משתמשים במונח גלאט גם כדי לתאר אתהירקות שגודלו כך שאין בהם חרקים וגם מסעדות חלביות מרשות לעצמן להתהדר בסימן גלאט על שלטיהן למרות שהן אינן מגישות בהכרח תבשילי בשר.

כשרות גלאט – מהי?

כשרות גלאט מעידה על כשרות הבשר שאנו מגישים. היא מעידה על כך שהבשר נשחט בשחיטה חלקה וכשרה. כשרות גלאט הינה דרגת הכשרות בדרגה הגבוהה ביותר על פי ההלכה היהודית. בחברת "בטעם שלך"  מציעים קייטרינג גלאט. למרות שלא כולם שומרים ומקפידים על קייטרינג גלאט כשר יכול לחסוך לכם הרבה אי נעימויות והמוזמנים שלכם יוכלו להנות מארוחה טעימה ומזינה ללא חשש ואפליה.

כשאנחנו עורכים אירוע המשלב קהלים ממגזרים שונים, לא נוכל להסתפק רק בכשרות רגילה אלא נצטרך לדאוג לקייטרינג גלאט שיכול להתאים גם לשומרי כשרות, לשומרי מסורת, לחרדים, דתיים ואפילו גם לחילוניים.

קייטרינג גלאט למגוון אירועים

חברת בטעם שלך מציעה שירותי קייטרינג גלאט לכל אירוע ומטרה. גם אם אתם עורכים אירוע קטן כמו חגיגת יום הולדת, יום נישואין, שבת חתן או אם אתם עורכים אירוע גדול כמו חתונה או כנס חברה תוכלו למצוא אצלנו מגוון עשיר ורחב של תפריטים שיכולים לתת מענה לכל אחד מהאירועים.

זה טעים?

אנחנו עושים שימוש רק בחומרי גלם טריים ומשובחים שגם הם מוסיפים לטעמים הנפלאים מעבר לבישול המקצועי על ידי השף שלנו. בעבר אנשים טענו שאוכל כשר הוא אוכל לא טעים אבל היום בעקבות התקדמות הטכנולוגית, קייטרינג גלאט הוא  טעים לא פחות מאוכל שאינו כזה.

מגוון שופע

המגוון אותו אנחנו מעמידים לרשותכם הינו רחב וגדול. כל אחד יכול למצוא בתפריטים המוצעים משהו כלבבם. ניתן לשלב מנות מתוך המגוון השופע המוצע לכם. התפריטים המוצעים לכם כוללים: תפריטים בסגנון מזרחי, על האש, מזנון חלבי ועוד. המנות יותאמו כמובן על ידי אנשים מקצועיים לסוג האירוע ולאופי האורחים.אנחנו מציעים גם מנות עם ניחוח של בית, המעלה זיכרונות ילדות מבית אמא ואבא ומציף בנו רגשות חמים.

ומה עוד?

חשוב לנו לתת לכם סל שירותים מלא הכולל ללא תוספת תשלום: שרותי מלצרות, שתיה קרה וחמה, כלים חד פעמיים ולחמניות.  קיימת אפשרות לשדרג את הכלים בהם מוגשות המנות לכלי פורצלן יוקרתיים כולל מפות ומפיות בתוספת תשלום שווה לכל נפש.

קראו עוד על קייטרינג בשרי לאירועים קטנים בבית

והשירות? 

אנחנו מעמידים לרשותכם צוות מיומן, מקצועי ומסור אשר יענה לכל שאלה שלכם, ייעץ לכם בבניית התפריט והתאמתו לסוג האירוע ולכמות המוזמנים. את השירות שלנו אנחנו מציעים בכל האזורים בארץ.

אז למה אתם מחכים? צוות השירות שלנו בחברת בטעם שלך ממתין לטלפון שלכם!

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *