יש אירוע בחברה

אירועי חברה הם מבין האירועים המשמעותיים ביותר עבור מקום העבודה שלכם. יש המתכננים אירועים אלה במשך שנה שלמה, על מנת להוציא אל הפועל יום גיבוש מהנה, ערב גיבוש או כנס. אתם יכולים להפיק רבות מאירוע חברה. אמת, רבים מבין האירועים האלה מחייבים את ההשתתפות שלכם כעובדים, אך תאמינו לנו – תוכלו להפיק רבות מאירוע חברה משמעותי אחד.

מדוע כדאי להשתתף באירועי חברה?

לפעמים אולי הייתם מעדיפים לנצל את הזמן הפנוי, להימנע מלהגיע לאירוע החברה ולצאת לסידורים אישיים במקום אם רק היו מרשים לכם, אך לאירועי חברה יש יתרונות משמעותיים. ומלבד זאת, ברגע שתגיעו לאירוע חברה איכותי, כבר לא תרצו לעזוב. אלה כמה סיבות טובות להגיע לאירוע חברה:

  • הזדמנות לדבר עם כולם – אם אתם חושבים שאתם מדברים הרבה עם העובדים במהלך העבודה, תחשבו שוב. בפעם הבאה שימו לב כי אתם מדברים בעיקר בענייני עבודה, ופחות בנושאים פתוחים יותר. אירועי חברה הם הזדמנות נהדרת לפתח סמול טוק עם עובדים אחרים ולהכיר אותם מקרוב. מעבר לכך, ישנם אירועים שאליהם אפשר לבוא עם בני זוג וילדים. כך שתוכלו להכיר לא רק את האנשים שעמם אתם עובדים, אלא גם את בני משפחותיהם.
  • להשתתף בפעילויות שונות –נשאל את זה ככה, מה הייתם עושים אם לא הייתם מגיעים לאירוע חברה? נשארים בבית לראות טלוויזיה? הולכים לישון מוקדם? אירוע חברה כמו יום כיף וגיבוש מאפשר לכם להשתתף בפעילויות בלתי נשכחות. אתם יכולים לרכוב על סוסים, לצאת לטיול בחיק הטבע, לשחות בים ולשחק משיכות בחבל ליד הבריכה. כי יום כיף הוא אירוע משחרר ומיוחד.
  • פשוט להירגע – אירוע חברה נועד עבורם ובשבילכם. במסגרתו אתם יכולים להירגע, לא לחשוב על עבודה וליהנות מהחוויה עם שאר העובדים. כי אין דבר מרגיע יותר מלשכשך רגליים בבריכה, בכינרת או בים במקום להיות במשרד עם כל הלחץ והטלפונים.
  • לפתור סכסוכים – ייתכן שבזמן האחרון לא ממש נעים לכם לבוא לעבודה בגלל עובד שהסתכסכתם אתו. ובכן, יום גיבוש הוא הזדמנות טובה לפתור את הסכסוך ברוגע ובאווירה אחרת.

אולי יעניין אותך סדנאות גיבוש לעובדים


מתכננים אירוע חברה עם חברה מקצועית

אירוע חברה הוא אירוע משמעותי שיש לתכנן בקפידה. מנהלים ומנכ"לים נעזרים לא פעם בחברה להפקת אירועים ולא בכדי. ראשית, לאנשים עסוקים כמו המנהלים או אפילו לוועד העובדים אין זמן להיות ועדת קישוט. לחברה להפקת אירועים דווקא יש. הצוות של החברה עושה כל שביכולתו על מנת להפיק את האירוע המושלם. שנית, חברה להפקת האירועים יודעת להתאים את סוג הפעילות לעובדים. יש לה ניסיון של כמה שנים טובות, והיא יכולה להציע לכם עצות מועילות. שלישית, אם כאשר אתם מתכננים אירוע בכוחות עצמכם, אתם צריכים לפנות לחברת קייטרינג ולחברת טיולים בנפרד, הרי שכאן אתם פשוט פונים למקור אחד, והחברה המפיקה את האירוע דואגת לכול.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *